top of page

Złota Igła 2016

W sobotę, 22.10.2016 r. odbyły się kolejne zawody na orientację "Złota Igła". Rozgrywane za zasadzie scorelaufu, czyli zdobycia określonej liczby punktów w jak najkrótszym czasie, są jedną z ostatnich imprez orienteeringowych w naszym regionie. Z satysfakcją odnotowujemy kolejny bardzo dobry występ naszych młodziczek: Kasi i Ani Hasiura, które oprócz szybkiego biegania wykazały zdolność sprawnego sumowania wartości zdobywanych PK i zajęły odpowiednio PIERWSZE! (Kasia w kat. Szkoły Podstawowe) i TRZECIE! (Ania w silnej stawce Gimnazjów) miejsce! Brawo, brawo, BRAWO!!!

Wśród Gimnazjalistów 7. miejsce zajął Michał Deszcz.

Warto odnotować też, że wszyscy, którzy ukończyli już jakiś czas temu szkołę średnią, rywalizowali we wspólnej kategorii OPEN! Dlatego miejsca 10. Ani Wojtczak-Luter wśród pań oraz 8. Piotra Wiercińskiego wśród panów, należy uznać za nie lada sukces :-) A co najważniejsze, w dodatkowej klasyfikacji wśród kobiet-masters, Ania W.-L. uplasowała się na drugim miejscu!

Wszystkim naszym reprezentantom dziękujemy za walkę i gratulujemy sukcesów!

Facebook
XVIII Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Nocnym Biegu na Orientację

Już 29 października po raz XVIII zapraszamy Was na Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Nocnym Biegu na Orientację.