top of page

VII Zawody w Orientacji Precyzyjnej - NAWIGATOR [Wyniki]

W sobotę 14 maja 2016 roku Miejski Klub Sportowy Metalowiec Łódź zorganizował na terenie Parku Julianowskiego im. Adama Mickiewicza zawody w orientacji precyzyjnej pod nazwą Nawigator. Imprezę organizowaną od 2010 r. przeprowadzono już po raz siódmy.

W zawodach uczestniczyło 28 osób (18 zawodników, 6 sędziów i 4 osoby eskorty). Zawodnicy sklasyfikowani zostali w trzech kategoriach –PARA, OPEN i OPEN Młodzik.

Wśród osób poruszających się na wózkach (kategoria PARA) wygrała Agata Ludwiczak, która od kilku lat reprezentuje Polskę na Mistrzostwach Świata i Europy w Trail-O, drugie miejsce zajął Krzysztof Drożdż, a trzecie Mariusz Włodarski.

W kategorii OPEN pierwsze miejsce zajął Bogusław Ciastek z klubu InO „Skróty” Radom, drugie Marcin Fastyn z klubu MKS Metalowiec Łódź, trzecie Piotr Młynarczyk z klubu Orientuś Łódź.

W kategorii OPEN Młodzik wygrała Anna Hasiura, drugie Jan Łaczek, trzecie Bartosz Rafalski – zawodnicy z klubu MKS Metalowiec Łódź.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy za rok. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pogoda taka jak dziś będzie tylko miłym wspomnieniem.

WYNIKI [link]

MAPA I ODPOWIEDZI [link]

ZDJĘCIA [link]

Facebook
XVIII Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Nocnym Biegu na Orientację

Już 29 października po raz XVIII zapraszamy Was na Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Nocnym Biegu na Orientację.